F&L Dizajn

Nábytok na mieru, vstavané skrine a kuchyne

Interierové dvere

Interiérové dvere

Interiérové dvere sú dominantou interiéru. Ich dizajn a spracovanie sú veľmi dôležité pri vytvorení toho správneho prvého dojmu, preto voľbu použitého materiálu a dodávateľa interiérových dverí je potrebné starostlivo zvážiť.

Kvalitná povrchová úprava CPL, ktorá zaručuje množstvo výhod.
Vysoká odolnosť interiérových dverí voči oderu (detské hračky, domáce zvieratká), poliatiu kvapalinami (povrch CPL nesaje), ľahká údržba a čistiteľnosť (napr. pri maľovaní)

Identický CPL laminát je použitý nielen na povrchu dverí, ale aj na zárubniach a zasklievacích lištách (žiadna približná papierová-foliová, alebo namorená lišta)

Lamináty CPL od rakúskeho koncernu EGGER
Lamináty EGGER sú dokonalou imitáciou prírodných drevín ako je dyha, či drevený masív. Na rozdiel od dyhy a masívu je CPL laminát stálofarebný.
Koncern EGGER (www.egger.com) je aj výrobcom veľkoplošného materiálu, pracovných dosák a podláh, takže farebné prevedenie dverí a interiéru môže byť identické

Možnosť atypickej výroby.
Keď Váš otvor nezodpovedá STN a dvere do jestvujúceho rozmeru nie je možné v širokej predajnej sieti zakúpiť, obráťte sa na nás. Ponúkame dvere „65", vyššie dvere vrátane zárubní, prípadne vstupnú stenu do haly s dverami.

Prihlásenie